Kwatera Główna Stowarzyszenia
w Wójtowicach

Aktualności

Matka z Córką dały nurka, Ojciec płynie na wznak...

Wójtowice, Warszawa, Cambados (40 km przed Compostelą). Czonek naszego Stowarzyszenia, Dorota Komornicka, prezes Funduszu Lokalnego Masywu Śnieżnika znalazła się "na pudle" tegorocznego konkursu o nagrodę i tytuł "Społecznika Roku 2014" organizowanego przez "Newsweek" i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Tytuł odebrała w Warszawie z rąk ambasadora J. Koźmińskiego i redaktora T. Lisa Zuzanna Komornicka, członek Funduszu, i również członek naszego Stowarzyszenia. Wygłosiła stosowne przemówienie i wyglądała naprawdę pieknie. Gratulacje i serdeczności ! A Ojciec, również czlonek Funduszu, prezes  Stowarzyszenia szedł wtedy w podzięce na kolanach do Composteli by zapalić w katedrze odpowiedniej grubości świeczkę.